Ми відкриті - Дитяча Планета

Ми відкриті! Очікуємо на вас!

Друзі!
Для тих, хто ще не встиг самостійно розібратися з умовами відвідування громадських місць в період дії «червоної зони», повідомляємо, що Дитяча Планета працює у звичному режимі, але на цей період для усіх окрім ОСІБ, ЯКІ НЕ ДОСЯГЛИ 18 РОКІВ, обов’язковим є наявність одного з документів:

1. Документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього COVID-сертифіката України (зеленого).
2. Негативного ПЛР тесту або експрес тесту (чинність яких 72 год)
3. COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби, (чинність якого 180 діб з моменту першого позитивного ПЛР тесту, яким виявлено COVID-19), чинність якого підтверджено за допомогою Єдиного державного вебпорталу, електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія.

Чекаємо на вас у безпечних умовах з дотриманням усіх карантинних правил.

А для тих, хто залишається вдома, в нас на постійній основі діє ДОСТАВКА і САМОВИВІЗ ваших улюблених страв та десертів з нашого ресторану та кондитерської майстерні😋🍕🍔🥙🍟🍰🧁

Ну, а хто цього разу вирішив влаштувати свій день народження вдома, є можливість замовити торт своєї мрії з індивідуальним оформленням будь-якої складності!🎂

Ми подбали про зручність і комфорт кожного, а отже ви зможете обрати для себе будь-який з запропонованих варіантів😊

Бажаємо усім міцного здоров’я!

До зустрічі❤️

COSMO Multimall, Вадима Гетьмана, 6, 4-й поверх
+38 (067) 566 21 43‬
+38 (095) 935 11 89