3000 м2 дитячих розваг

Один квиток = безлімітні розваги на весь день! Безліч нереальних емоцій.

Image
Рецепція

Вхід в парк розваг «Дитяча Планета» знаходиться на 4-му поверсі торгового центру Cosmopolite Multimall (блок Б). На рецепції вам і малюку видадуть браслет для вільного переміщення через турнікет протягом дня. Також ви завжди зможете придбати наші брендовані товари та змінні шкарпетки для вашого малюка.

Лабіринт

Лабіринт завжди вважався складним випробуванням, яке вимагає уважності та завзятості. Звичайно, дитячі лабіринти не такі вже заплутані і підступні як дорослі, але дитині знадобляться певні зусилля, щоб знайти вихід.

Басейн з кульками

Атракціон «Басейн з кульками» – це найпопулярніша частина ігрової кімнати. Басейн з тисячами різнокольорових кульок.
А якщо додати хоч одну кульку з цінним призом, то почнуться справжні розкопки.

Ніндзя-парк

Ніндзя-парк – це абсолютно новий і незвичний формат серед величезного розмаїття звичних мотузкових парків та дитячих майданчиків. Ідеально підходить для активного відпочинку не тільки дітей, а й дорослих без вікових обмежень, адже для проходження ніндзя-парку має значення лише рівень фізичної підготовки відвідувачів. Ніндзя-парк являє собою модульну металеву конструкцію з набором елементів різної складності. Конструкція ніндзя-парку може мати абсолютно будь-яку форму або протяжність, що обладнана спеціальною системою кріплень, яка дозволяє створити певний набір перешкод в залежності від параметрів приміщення, цільової аудиторії і поставлених завдань. Зазвичай використовуються підвісні, натяжні і підлогові перешкоди такі як: сітки, поперечини, кільця, різні рукоходи, канати, помости та багато іншого. По периметру ніндзя-парк має високий подіум, для захисту під час падінь на підлозі використовуються пом’якшувальні мати або поролонові ями, а всі тверді елементи затягнуті чохлами або спеціальними захисними матами.

Батутна арена

Спробуй і ти побути пташкою! Локація дитячого щастя 🙂

Поролонова яма

Пірнаючи у м’які, різнокольорові кубики можна забутися і розслабитись, ніжачись у яскравому просторі нашого парку.

Бізі-борди

Бізі-борд – це розвиваюча дошка, що складається з “маніпуляційних” елементів (предметів, з якими можна здійснювати різноманітні дії). Наприклад, “включати-виключати”, “відкрити-закрити” тощо. Це тренує дрібну моторику, а також навчає як поводитись з реальними аналогами у побуті. Винахідником данного борду є педагог і методист, творець всесвітньовідомої системи виховання Марія Монтессорі.

Розвиваючі ігри та іграшки

Розвиваючі ігри для малечі
Наша мета – створити середовище, куди діти будуть приходити знов і знов.

Толокари, машинки, самокати

Дитяча швидкість
На стаааарт! Увага! Руш! Вжууууухх! І ти наче гонщик Маквін вже на фінішній прямій! Не віриш? А ти спробуй наздогнати! Швидкість нереальна!

XBOX 360

У парку представлені 5 ігрових зон XBOX 360 на великих екранах.
Xbox 360 – друга за рахунком ігрова приставка компанії Microsoft. Деякі з основних функцій Xbox 360 представлені сервісом Xbox Live, що дозволяють грати через Інтернет, а також завантажувати різноманітний контент – відеоігри, демоверсії, трейлери, музику, ТВ-шоу тощо.

Майстер-клас з аквагриму

Аквагрим, який дуже люблять наші маленькі гості, дозволяє за лічені хвилини перевтілитися в улюбленого казкового героя.
Майстром використовуються фарби на водній основі, які не викликають алергії, швидко змиваються та легко сохнуть.

Майстер-клас з розпису гіпсових фігурок

Майстер-клас з художнього розпису гіпсових фігурок
Створити улюбленого героя – тепер значно простіше! Сміливо бери пензлик в руки і фарбуй! Власноруч створена фігурка прикрасить твою кімнатку.

Майстер-клас кулінарні та кондитерські МК

Даний вид майстер-класів – завжди користується найбільшим попитом серед дітей. Тому що це не тільки цікаво та пізнавально, але й дуже смачно, а може бути і дуже солодко!

Майстер-клас барні МК

Міксувати різні смаки та компоненти і отримувати із них зовсім інші оригінальні, нові поєднання — завжди цікаво, а головне — малюк з користю проводить час і отримує корисні навички від професійних барменів нашого парку.

Загальні тематичні програми та розіграші для дітей і дорослих

Щомісяця «Дитяча Планета» проводить численну кількість тематичних свят та розіграшів, в яких приймають участь всі гості парку. Запальне диско, квести, конкурси, подарунки для дітей та дорослих. Не сумує жоден відвідувач. Емоції зашкалють при зутрічі з улюбленими героями та аніматорами-друзями.

Примітка: безкоштовно для усіх присутніх гостей у парку. Гарантовані подарунки. Слідкуйте за аносами в афіші місяця.