«Дитяча Планета» – це парк святкування дитячих днів народжень під ключ з святковими анімаціями, шоу, фокусами, квестами, науковими шоу, спеціально розробленими розважальними програмами на будь-який вік та урочистим привітанням іменинника на сцені.

На масштабній території в 3000 м² дітей чекає безліч драйвових атракціонів, зон для проведення майстер-класів та аквагриму, ресторан європейської кухні з окремим бенкетним меню, власна кондитерська майстерня з більш ніж 40 видами десертів та тортів і тематичними кімнатами.

Окремо можна замовити головний атрибут дня народження – торт.
Кожен іменинник має власні особливі захоплення. Тому, і кожен торт, який виготовляється у кондитерській майстерні «Дитячої Планети» - індивідуальний та неповторний. Тут втілюються численні бажання маленьких гостей.
Можна обрати будь-який дизайн і оформлення та озвучити свої задумки кваліфікованим менеджерам, які допоможуть вам зробити найкращий вибір начинки та декору, а кондитерська майстерня віртуозно втілить все це у життя.
Також, менеджери допоможуть скласти святкове меню, обрати розважальну програму та загалом, складуть з вами план дня народження.

Які переваги святкування дня народження у «Дитячій Планеті»?

Якщо на день народження запрошено 10 і більше дітей, іменинник отримує ПОДАРУНОК - 500 грн на вхідні квитки для усіх запрошених гостей.

Для цього необхідно обрати дату та зробити попереднє замовлення святкування дня народження.

Вхід імениннику у цей день - безкоштовний.

Кожен, хто відсвяткував день народження у парку отримує клубну карту та стає членом «Клубу іменинників».
Це дає можливість відвідувати парк безкоштовно 12 разів на рік, кожний останній четвер місяця.
Крім безкоштовного входу, в цей день в парку проводиться розважальна програма з подарунками та гощенням усіх тортом від кондитерської майстерні.

Найприємнішим у відвідуванні парку є те, що ви купляєте один квиток, а малюк може розважатися цілий день на УСІХ атракціонах парку!
Веселощів багато не буває, а в Дитячій Планеті їх безліч, тому ваш день народження гарантовано буде драйвовим!

ЗАМОВИТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Плануєте дитяче свято або день народження?

Залиште ваші контактні дані і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!

    Ваше ім'я:

    Ваше прізвище: